Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

EKTO, ENDO, MEZO…? Poznaj swój somatotyp
Jako trenerka wiem, że każdy organizm jest inny i wymaga indywidualnego podejścia… ale przez ponad dziewięć lat doświadczenia zawodowego nie sposób nie zauważyć pewnych powtarzających się prawidłowości. Dzisiaj rzucamy światło na somatotypy, czyli trzy zwyczajowe typy sylwetki.
Czytaj więcej
Lubię być wyrolowana!

W drodze do trwałej przemiany ważne są nie tylko treningi, ale też to, co dzieje się po nich. Dzisiaj zapraszam na wpis o technice, która może przynieść efekty jak po wizycie w salonie masażu - a nic nie kosztuje!

Czytaj więcej
Negatywnie o pozytywności
Ten wpis zamieszczam z pełną świadomością, że może zostać źle odebrany… ale tylko przez osoby, które go nie przeczytają. Zapraszam na krótką rozprawkę o ciemnej stronie ciałopozytywności.
Czytaj więcej
Dopaminowe społeczeństwo
Jeśli to czytasz - to prawdopodobnie jesteś uzależniony. Podobnie jak miliony osób wokół Ciebie. Dziś zapraszam na wpis o tym, jak promowany przez social media tryb życia rozmontował nam osobowość.
Czytaj więcej
Akcja regeneracja
Co za dużo, to niezdrowo - ta zasada dotyczy także treningów. Dzisiaj zapraszam na wpis o tym, dlaczego tak ważne jest, aby dać ciału czas na regenerację i jakie mogą być skutki jej pomijania. 
Czytaj więcej
pixel