Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

O treningu personalnym

Zbiór moich doświadczeń z ponad ośmioletniej pracy z podopiecznymi.

EKTO, ENDO, MEZO…? Poznaj swój somatotyp
Jako trenerka wiem, że każdy organizm jest inny i wymaga indywidualnego podejścia… ale przez ponad dziewięć lat doświadczenia zawodowego nie sposób nie zauważyć pewnych powtarzających się prawidłowości. Dzisiaj rzucamy światło na somatotypy, czyli trzy zwyczajowe typy sylwetki.
Czytaj więcej
Negatywnie o pozytywności
Ten wpis zamieszczam z pełną świadomością, że może zostać źle odebrany… ale tylko przez osoby, które go nie przeczytają. Zapraszam na krótką rozprawkę o ciemnej stronie ciałopozytywności.
Czytaj więcej
Dopaminowe społeczeństwo
Jeśli to czytasz - to prawdopodobnie jesteś uzależniony. Podobnie jak miliony osób wokół Ciebie. Dziś zapraszam na wpis o tym, jak promowany przez social media tryb życia rozmontował nam osobowość.
Czytaj więcej
Akcja regeneracja
Co za dużo, to niezdrowo - ta zasada dotyczy także treningów. Dzisiaj zapraszam na wpis o tym, dlaczego tak ważne jest, aby dać ciału czas na regenerację i jakie mogą być skutki jej pomijania. 
Czytaj więcej
Nie wierzę w "diety"
Dzisiaj temat, który zawsze budzi mnóstwo emocji: „diety-cud”. W moim przekonaniu to najszybszy sposób, żeby zrobić sobie krzywdę, której skutki mogą być niestety długotrwałe… Dlaczego? Czytajcie dalej!
Czytaj więcej
pixel